Uluslararası Erken Çocuklukta Müdahale Kongresi (ICECI)

Kategori / Category

Eğitim

Yer / Location

Antalya

Tarih / Date

3 Nisan 2014 - 6 Nisan 2014

Etkinlik Merkezi / Venue

Antedon Hotel

Organizatör

İnsan Gelişimi Akademisi

Davet / Welcome Letter

Avrupa Erken Çocuklukta Müdahale Derneği (EURLYAID) Yıllık Konferansı ve Türkiye Erken Çocuklukta Müdahale Derneği'nin (EÇOMDER) 2. Ulusal Disiplinlerarası Erken Çocuklukta Müdahale Konferansı'nın (UDEMKO) birlikte yer alacağı ULUSLARARASI ERKEN ÇOCUKLUKTA MÜDAHALE KONGRESİ'ne (ICECI) sizi davet etmekten memnuniyet duymaktayız.

Milli Eğitim Bakanlığı, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün de organizatör olduğu, ICECI2014'ün ana teması "Erken Çocuklukta Müdahale Alanında Araştırma ve Uygulama Arasında Köprüler Kurmak" iken, kongre 3-6 Nisan 2014 tarihinde Antalya'nın Beldibi bölgesinde ANTEDON OTEL VE KONGRE MERKEZİ'nde gerçekleştirilecektir. Dünyanın dört bir tarafından Erken Çocuklukta Müdahale alanında uzmanlar, araştırmacılar, uygulamacılar, aileler, öğrenciler, politikacılar kongreye davetlidir. Gelişimsel geriliği/yetersizliği olan ya da risk altındaki küçük çocuklar ve aileleri hakkındaki en güncel ve bilimsel bilgiler kongrede Erken Çocuklukta Müdahale alanında uluslararası üne sahip uzmanların yer alacağı konuşmalar, çalıştaylar, sözlü ve poster bildiriler ile katılımcılar ile paylaşılacaktır.

Kongrenin dili Türkçe ve İngilizce iken, simultane çeviri hizmeti ile katılımcıların sunulardan maksimum yarar elde etmesi sağlanacaktır.

Kongredeki bildirilerin hakem sürecnin başarı ile tamamlayanları ULUSLARARASI ERKEN ÇOCUKLUKTA ÖZEL EĞİTİM DERGİSİ(INT-JECSE; www.int-jecse.net  [2] ) KONGRE ÖZEL SAYISI’nda 2014 te yayınlanacaktır.
Kongrede sizleride aramızda görmek dileğiyle...

EURLYAID & EÇOMDER

Web

http://iceci2014.com/

Eklenme: 2013/11/25 | Görüntülenme: 1367
...
Abone olun, emailinizi onaylayın ve yeni etkinlikleri emailinizden takip edin!
Abone Olmak İstiyorum!
Editor
radyo dinle aşı takvimi podcast multimedia blog para kazan google seçim sonucu 2011 kongre duyuruları müzik dinle