13. Ulusal Sınıf Öğretmenliği Eğitimi Sempozyumu (USOS)

Kategori / Category

Eğitim

Yer / Location

Kütahya

Tarih / Date

29 Mayıs 2014 - 31 Mayıs 2014

Etkinlik Merkezi / Venue

Dumlupınar Üniversitesi Eğitim Fakültesi

Davet / Welcome Letter

Değerli Araştırmacılar / Öğretmenler,

13. Ulusal Sınıf Öğretmenliği Eğitimi Sempozyumu (USOS) 29-31 Mayıs 2014 tarihlerinde Dumlupınar Üniversitesi Eğitim Fakültesinde yapılacaktır. USOS toplantıları, her yıl yeni bakış açıları ve uygulamalarıyla gelenekselleşme yolunda önemli adımlar atmaktadır. İşte bu adımlardan birini atmanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz.

Sınıf öğretmenliği eğitimi, ilkokul öğrencisinden sınıf öğretmenlerine, alan eğitiminden meslek bilgisine, lisans çalışmalarından lisansüstü çalışmalara, öğrenci velilerinden okul yönetici ve deneticilerine kadar pek çok değişkeni içinde barındıran bir alandır. Bu alanda yapılacak nitelikli bilimsel çalışmalar çok sayıda paydaşa katkı sağlayacaktır. Dolayısıyla alandaki gerek kuramsal gerekse uygulamaya dönük her çalışmayı değerli buluyoruz.

Sınıf öğretmenliği eğitimi alanındaki araştırmalarını sunmak, çeşitli bilimsel ve sosyal etkinliklerle alandaki paydaşlar arasında iletişimi artırmak, uygulayıcıların ve araştırmacıların bilgi ve deneyimlerini paylaşmak amacıyla siz değerli araştırmacıları, Kütahya'da düzenlenecek 13. Ulusal Sınıf Öğretmenliği Eğitimi Sempozyumu'nda aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Düzenleme Kurulu Eş Başkanı
Doç. Dr. Turan TEMUR

İletişim / Contact

usos2014@gmail.com

Web

http://usos2014.org/

Eklenme: 2014/05/19 | Görüntülenme: 1981
...
Abone olun, emailinizi onaylayın ve yeni etkinlikleri emailinizden takip edin!
Abone Olmak İstiyorum!
Editor
radyo dinle aşı takvimi podcast multimedia blog para kazan google seçim sonucu 2011 kongre duyuruları müzik dinle