31. Ulusal Nefroloji, Hipertansiyon, Diyaliz Ve Transplantasyon Kongresi

Kategori / Category

Sağlık

Yer / Location

Antalya

Tarih / Date

22 Ekim 2014 - 26 Ekim 2014

Etkinlik Merkezi / Venue

Susesi Deluxe Hotel

Organizatör

Serenas

Davet / Welcome Letter

Değerli Meslektaşlarım,

Türk Nefroloji Derneği’nin 31. Ulusal Nefroloji, Hipertansiyon, Diyaliz ve Transplantasyon Kongresi ile Türk Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireleri Derneği’nin 24. Ulusal Böbrek Hastalıkları, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireliği Kongresi, 22 - 26 Ekim 2014 tarihleri arasında Susesi Otel & Kongre Merkezi, Belek, Antalya’da gerçekleştirilecektir. Kapsadığı başlıklar açısından her yıl ülkemizde en çok tercih edilen toplantı olma özelliğindeki kongremiz, bu yıl da sizlerin yoğun desteğini beklemektedir.

Kongremizde derneğimizin çalışma grupları ve siz değerli hekim ve hemşirelerin önerileri doğrultusunda hazırlanacak olan nefroloji, hipertansiyon, diyaliz ve transplantasyon ile ilgili güncel konuları kapsayan zengin bir bilimsel program birbirinden değerli yerli ve yabancı bilim insanları tarafından sunulacaktır. Diyaliz hekimi ve hemşiresinden üst düzey akademisyene kadar her düzeydeki katılımcının beklentisini karşılayacağını umduğumuz kongremizin, sizlerin yoğun katılımı ve aktif katkılarıyla değer kazanacağı ve bilimsel bir şölen olma şansını yakalayacağı düşüncesindeyiz.

Kongre ve toplantılarımıza bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğin artarak devamını bekliyor ve Türk Nefroloji Derneği Yönetim Kurulu adına en içten sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Gültekin SÜLEYMANLAR
Kongre Başkanı  

Prof. Dr. Kenan ATEŞ
Kongre Sekreteri

---

Distinguished Colleagues,

31th Nephrology, Hypertension, Dialysis and Transplantation Congress of the Turkish Nephrology Society alongside the 24rd National Congress of Renal Diseases, Dialysis and Transplantation Nurses of Turkish Nephrology, Dialysis and Transplantation Nurses Society will be held on 22 - 26 October 2014, in Antalya at Susesi Deluxe Hotel & Congress Center, Belek. Our congress, being one of the most comprehensive and popular in the country, is once again requesting your attendance.

A rich scientific program covering current topics in nephrology, hypertension, dialysis and transplantation will be prepared by the working groups of our society in the light of your suggestions and requests, to be presented by valued national and international scientists at the congress. We strongly believe that your active contributions and participation will be invaluable for the success of our congress.  

Best regards, on behalf of Turkish Nephrology Society Board of Directors.

Prof. Gültekin SÜLEYMANLAR,MD
Congress Chairman  

Prof. Kenan ATEŞ,MD
Congress Secretary

İletişim / Contact

sercan.ozalp@serenas.com.tr

Web

http://nefroloji2014.org/

Eklenme: 2014/05/19 | Görüntülenme: 1994
...
Abone olun, emailinizi onaylayın ve yeni etkinlikleri emailinizden takip edin!
Abone Olmak İstiyorum!
Editor
radyo dinle aşı takvimi podcast multimedia blog para kazan google seçim sonucu 2011 kongre duyuruları müzik dinle