Uluslararası Nöroimmunoloji Sempozyumu

International Neuroimmunology Symposium

Kategori / Category

Sağlık

Yer / Location

Nevşehir

Tarih / Date

2 Haziran 2011 - 5 Haziran 2011

Etkinlik Merkezi / Venue

Lykia Lodge Otel

Düzenleyen

Ege Nöroimmunoloji Derneği

Organizatör

Bros Turizm

Davet / Welcome Letter

Değerli Meslekdaşlarımız,

Sizlerle, 02-05 Haziran 2011 tarihleri arasında Kapadokya’da yapılacak olan “Uluslararası Nöroimmunoloji Sempozyumu”nda buluşmaktan büyük mutluluk duyacağız.

Bu sempozyum 2006 yılında kurulan DEÜTF Nöroloji Anabilim Dalı Nöroimmunoloji Laboratuarı’nın 5. kuruluş yılını kutlama amacı ile düzenlenmiştir. 03 Haziran 2006’da baş edilmesi ve çözüm bulunması güç olguların sunulduğu ve sizlerin katılımı ile gerçekleştirilen “Gelin de çıkın işin içinden” başlıklı ulusal bir toplantıyla açılışını yaptığımız laboratuarımız, aradan geçen 5 yılda, yaşanılan büyük zorluklara karşın, Ege Nöroimmunoloji Derneği’nin yoğun katkısıyla hem ayakta kalmayı başarmış hem de fiziksel kapasitesi, iş üretimi ve her gün artan bir ivme ile nöroimmunolojide yenilikleri yakalayan•tavrı nedeniyle kuruluşunun 5. yılını kutlamaya hak kazanmıştır.  

Bu toplantıda, nöroimmunolojinin tüm alt dallarında dünyada lider konumundaki sekiz bilim adamını ülkemizde izlemek ve misafir etmekten büyük onur duyuyoruz. Bu toplantıda ayrıca son 5 yılda ülkemizde yapılmış başarılı çalışmaları izleme fırsatı bulacağız. Nöroimmunolojide güncel yöntemlerin uygulamalı eğitiminin verileceği atölye çalışması bu konuda bir ilki oluşturmaktadır ve bu atölyede hep birlikte bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmaktan büyük mutluluk duyacağız. Bu toplantı; hepimize yeni ufuklar, yeni bilgiler, yeni beceriler ve her şeyden önce birlikte çalışma ve yaratma konusunda yeni adımlar kazandıracaktır.

02-05 Haziran 2011 de, Kapadokya’da, bu eşsiz coğrafyada buluşmak ve güzel anılarla ayrılmak dileğiyle saygı ve sevgiler sunuyoruz.

Prof. Dr. Serkan Özakbaş  

Prof. Dr. Egemen İdiman

İletişim / Contact

BİLİMSEL İLETİŞİM  
 

ORGANİZATÖR KURULUŞ  
 
Bros Turizm  
Özgürce Gölbaşı  
Halaskargazi Cad. Tavukçu Fethi Sokak No:28 Köşe Palas Apt. Osmanbey / İstanbul  
T : +90 (212) 296 66 70 -121  
F : +90 (212) 296 66 71  
ozgurce.golbasi@brosgroup.net

Web

http://egenoroimmunoloji.org

Eklenme: 2011/05/31 | Görüntülenme: 1547
...
Abone olun, emailinizi onaylayın ve yeni etkinlikleri emailinizden takip edin!
Abone Olmak İstiyorum!
Editor
radyo dinle aşı takvimi podcast multimedia blog para kazan google seçim sonucu 2011 kongre duyuruları müzik dinle