14. Ulusal Hipertansiyon ve Böbrek Hastalıkları Kongresi

Kategori / Category

Sağlık

Yer / Location

Antalya

Tarih / Date

16 Mayıs 2012 - 20 Mayıs 2012

Etkinlik Merkezi / Venue

Gloria Golf Resort

Organizatör

DMR Turizm

Davet / Welcome Letter

Değerli Meslektaşlarım,

Türk Hipertansiyon ve Böbrek Hastalıkları Derneği 14. Ulusal Kongresi 16-20 Mayıs 2012 tarihleri arasında Gloria Golf Resort Otel, Antalya’da gerçekleştirilecektir. Her yıl hekimlerimiz tarafından en fazla tercih edilen kongrelerin başında gelen Kongremizin, önceki yıllarda olduğu gibi, sizlerin katılım ve katkıları ile hipertansiyon, böbrek hastalıkları ve diyaliz tedavileri ana konularında çok yararlı bir güncelleme sağlayacağına inanıyoruz.
Derneğimiz tarafından bugüne kadar yapılmış olan ulusal ölçekli çalışmalar hipertansiyon ve böbrek hastalıkları konusunda ülkemizin bilimsel verilerinin saptanmasını ve dünya tıbbının ve bilimin hizmetine sunulmasını sağlamıştır. Bu yıl beşincisini gerçekleştireceğimiz ‘Türkiye’nin Tansiyonunu Ölçüyoruz’ projesi kapsamında Türkiye’nin değişik yörelerinde 100,000’den fazla yurttaşımızın kan basıncı ölçülerek, halkımız, sağlık çalışanları ve sağlık otoritelerinin bu konudaki farkındalığının arttırılması sağlanmıştır. Derneğimiz bu etkinliklerine ek olarak, her ay Ankara’da ve yılda iki kez de ülkemizin farklı illerinde gerçekleştirilen bölgesel bilimsel toplantılar yolu ile de hekimlerimizin sürekli eğitimi ve bilgi güncellemesine katkılar sağlamaktadır. Yılda bir düzenlediğimiz Ulusal Kongremiz ise, ilk düzenlendiği yıldaki heyecanını sürdürerek, bilgi birikimi, deneyim ve etkinliklerimizin paylaşılarak çoğaldığı ve meslektaşların buluştuğu bir soluklanma durağı işlevi görmektedir.
Türk Hipertansiyon ve Böbrek Hastalıkları Derneği Yönetim Kurulu adına, bu yıl Kongremizin sekreterliğini yapacak olan değerli meslektaşım Dr. Şule Şengül ile birlikte, sizleri 14. Ulusal Hipertansiyon ve Böbrek Hastalıkları Kongresi’ne çağırmaktan mutluluk duyuyoruz.  

Saygılarımızla,
Dr. Şehsuvar Ertürk
Kongre Başkanı

İletişim / Contact

esin.ozcan@dmrturizm.com.tr

Web

http://hipertansiyonkongresi2012.org/

Eklenme: 2012/01/12 | Görüntülenme: 1167
...
Abone olun, emailinizi onaylayın ve yeni etkinlikleri emailinizden takip edin!
Abone Olmak İstiyorum!
Editor
radyo dinle aşı takvimi podcast multimedia blog para kazan google seçim sonucu 2011 kongre duyuruları müzik dinle